خدمات نصب داکت اسپلیتقطعا شما ذوق خاصی برای دیدن محصولی که برایش هزینه کرده اید دارید. دوست دارید محصول خریداری شده هرچه سریع تر به دستتان برسد. حال اگر این محصول تجهیز پیچیده ی داکت اسپلیت باشد که خیلی از کارکردش اطلاع ندارید این اشتیاق دو چندان می شود. پس چنانچه استرس دستگاه را دارید، و در هنگام خرید مدام زمان نصب و راه اندازی را جویا می شوید این مقاله را به دقت مطالعه فرمایید.

نصب و راه اندازی داکت اسپلیت

  • استرس این را دارید که این دستگاه توسط چه کسانی قرار است نصب شود؟
  • آیا این افراد در کار خود حرفه ای عمل می کنند؟
  • متریال بکار رفته در هنگام نصب از چه کیفیتی برخوردار است؟
  • نصب یک دستگاه داکت اسپلیت چقدر طول می کشد؟

منتظر آموزش استفاده از این دستگاه هستید. کارشناسان ما در دماپا کاملا احساس شما را درک می کنند. ازین جهت قبل از فروش داکت اسپلیت از محل بازدید و متریال مورد نیاز نصب را در سامانه ی اختصاصی شما ثبت کرده است و در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما را ارسال میکند. سپس در کمتر از ۴۸ ساعت تیم نصب در محل پروژه حاضر شده و کار را شروع می کنند.

مراحل نصب و راه اندازی

از آنجا که نصب دستگاه نیاز به مهارت های زیادی دارد تعداد افراد ماهر در این کار کم هستند. دماپا کیفیت را قربانی کمیت نکرده و تنها با چند گروه نصب حرفه ای کار می کند. از این جهت قول نصب در روز خرید مگر در شرایط خاص غیر عاقلانه به نظر می رسد. سرپرستان تیم های نصب اعزامی از سوی دماپا مهارت های جوشکاری سقف ، لوله کشی ، جوشکاری لوله مسی ، برشکاری ، تخصص در امور برق و الکترونیک ، کانال سازی ، نصب برزنت ، نصب دریچه و آشنایی تجربه کامل با نصب و تعمیرات داکت اسپلیت دارند.

نصب داکت اسپلیت

سرپرست نصب به همراه دو تکنسین دیگر کار را شروع کرده و بدون ایجاد هیچگونه دغدغه کلیه متریال لازم را تهیه میکنند. دستگاه داخلی را در بهترین موقعیت و ارتفاع ممکن طوری که هدر رفت باد و انرژی رخ ندهد انجام می دهند. محل نصب دستگاه خارجی معمولا دارای قدرت مانور و تغییر بیشتری می باشد. با مشورت مالک، دستگاه در بهترین مکان ( در صورت عدم مغایرت با مسائل فنی ) نصب می شود. آموزش های لازم جهت کارکرد در زمستان و تابستان ، آموزش کار با پکیج آب گرم و توضیح سایر آپشن ها پس از راه اندازی دستگاه انجام می شود.

چک لیست مراحل نصب

در هنگام نصب مطابق با چک لیست موارد نصب دستگاه تهیه شده توسط دپارتمان فنی دماپا عمل می شود ، برخی از این موارد عبارتتند از :

  • جوشکاری شاسی بدون آسیب به کف
  • نصب در مناسب ترین ارتفاع
  • رعایت فاصله مناسب میان کویل و دستگاه
  • قرار دادن یونیت خارجی در بهترین محل

خدمات نصب داکت اسپلیت در تهران

در صورتی که قصد خرید داکت اسپلیت و بهره مندی از خدمات نصب داکت اسپلیت را دارید می توانید با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید و ضمن مشاوره کامل در مورد دستگاه مناسب و مورد نیازتان از تمام جزیئات مراحل نصب سر در بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *