داکت اسپلیت

یکی از بهترین سیستم های گرمایشی و سرمایشی داکت اسپلیت ها هستند که در چند سال اخیر به دلیل مزایای بسیاری که دارند تقریبا در هر خانه یافت می شوند. سیستم این دستگاه کانالی از دو یونیت داخلی و خارجی و کانال ها تشکیل شده است که کانال ها وظیفه هوارسانی را دارند و یونیت ها تغییر دمای هوا. البته برای گرمایش به یک کویل آب گرم نیاز دارید.

امروزه نمای بسیاری از خانه ها در شهر های بزرگ و کوچک محل نصب موتور دستگاهیست که به آن کولرگازی می گوییم. کمتر ساختمان نوسازی را پیدا می کنید که از سیستم سرمایش کولر گازی و یا سیستم سرمایشی و گرمایشی استفاده نکند.

قیمت داکت اسپلیت

قیمت داکت اسپلیت سیستم با توجه به فاکتور های زیادی نظیر برند و ظرفیت و قدرت و… تعیین می شود. بدیهی است که هر چه شما ابعاد بزرگتر و قوی تری از این دستگاه را درخواست کنید پول بیشتری را باید بپردازید. اما این سیستم ها به دو نوع اینورتر و غیر اینورتر تقسیم می شوند که دسته اول به دلیل تکنولوژی پیشرفته تری که در موتورش در اختیار دارد گران تر تمام می شود اما در طول زمان به دلیل کم مصرف تر بودنش جبران می شود.

دو سیستم گرمایش بسیار رایج در ساختمان های ایران وجود دارد. سیستم اول بخاری گازی است . در این سیستم گرمایش منزل به کندی رخ می دهد. خطرات ناشی از نصب و استفاده ناصحیح از بخاری گازی هر ساله جان تعدادی از هموطنانمان را می گرفت که با تغییر این سیستم از میزان این خسارات کاسته شد.

خرید داکت اسپلیت

برای خرید داکت اسپلیت باید به نکات بسیاری توجه کنید و قبل از هرچیز با کارشناس تماس گرفته و برای بررسی وضعیت خانه یا اداره و یا سوله تان قراری بگذارید. کارشناس همه موارد ریز و درشت را بررسی می کند و نوع دستگاه و ظرفیتی که احتیاج دارری را به همراه قیمتی حدودی به شما می دهد.

سیستم های تهویه مطبوع دیگری نیز وجود دارند که دو منظوره بوده و سرمایش و گرمایش را برعهده می گیرند. مانند ترکیب سه تجهیز چیلر ، فن کویل سقفی توکار و پکیج آب گرم . اما نقطه حائز اهمیت برای ما هزینه ی تمام شده نیز می باشد. هزینه ی تمام شده و جاری سایر سیستم های تهویه مطبوع تا چند برابر اسپلیت هستند که در بخش های دیگر دماپا به آن ها اشاره شده است.

فروش داکت اسپلیت

گروه مهندسین دماپا در تهران و کرج به فعالیت مشغولند و چنانچه شما در این دو شهر زندگی می کنید و قصد خرید داکت اسپلیت را دارید می توانید با برقراری تماس با ما از مشورت متخصصین ما بهره مند شوید. مهندس مربوطه محل را بازرسی می کند و تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد. سپس می توانید از سیستم هایی که در سایت ما برای فروش گذاشته شده اند یکی را متناسب با نیاز تان انتخاب کنید. مراحل نصب دستگاه توسط مهندسین ما انجام خواهد شد و شما از امتیازات ما بهره مند.

سیکل کاری کولر گازی کاملا مشابه است. دستگاه مانند کولر گازی دارای دو بخش است. بخش خارجی ظاهر یکسانی دارند. اما ظاهر بخش داخلی آنها با هم بسیار متفاوت است . دستگاه داخلی اسپلیت روی دیوار و در معرض دید نصب می شود ولی دستگاه داخلی در زیر سقف مخفی می شود

در حال نمایش 1–12 از 49 نتیجه