داکت اسپلیت

نمایش 1–15 از 329 نتیجه

  مشاوره رایگان


  یکی از بهترین سیستم های گرمایشی و سرمایشی داکت اسپلیت ها هستند. سیستم این دستگاه کانالی از دو یونیت داخلی و خارجی و کانال ها تشکیل شده است. جهت مشاهده لیست قیمت و خرید انواع داکت اسپلیت از برندهای متنوع از همین صفحه از فروشگاه اینترنتی دماپا اقدام نمائید.

  بهترین قیمت داکت اسپلیت

  قیمت داکت اسپلیت سیستم با توجه به فاکتور های زیادی نظیر برند و ظرفیت و قدرت و… تعیین می شود. بدیهی است که هر چه شما ابعاد بزرگتر و قوی تری از این دستگاه را درخواست کنید پول بیشتری را باید بپردازید. اما این سیستم ها به دو نوع اینورتر و غیر اینورتر تقسیم می شوند که دسته اول به دلیل تکنولوژی پیشرفته تری که در موتورش در اختیار دارد گران تر تمام می شود اما در طول زمان به دلیل کم مصرف تر بودنش جبران می شود.

  فروش داکت اسپلیت در ایران

  در ایران برخلاف اکثر کشورها برای گرمایش ساختمان ها در زمستان اکثر ساختمان‌ها از بخاری های گازی استفاده می‌کنند. بخاری های علاوه بر اینکه محیط را به آرامی گرم می کنند مشکلات و خطراتی دارند و هر ساله جان تعدادی از هموطنانمان را می گیرد. در صورتی که سیستم های تهویه مطبوع این مشکلات را نداشته و بسیار ایمن هستند.

  طرز کار

  سیکل کاری کولر گازی کاملا مشابه است. دستگاه مانند کولر گازی دارای دو بخش است. بخش خارجی ظاهر یکسانی دارند. اما ظاهر بخش داخلی آنها با هم بسیار متفاوت است. دستگاه داخلی اسپلیت روی دیوار و در معرض دید نصب می شود ولی دستگاه داخلی در زیر سقف مخفی می شود

  تفاوت اسپلیت‌های کانالی اینورتر و معمولی

  بزرگترین وجه تفاوت میان این دو این است که موتور کمپرسور اینورتر از نوع سرعت متغیر است در حالی که مدل معمولی دارای سرعت ثابت است. این بدان معناست که مدل معمولی یا با سرعت نهایتش کار می کند یا خاموش. در نمونه اینورتر سرعت موتور به تناسب با دمای فضا کم و زیاد می شود و کمپرسور دائم با تمام توانش کار نمی‌کند و انرژی بهینه تری مصرف می کند که سبب کاهش مصرف انرژی می شود.

  در دستگاه های اینورتر  کمپرسور به دفعات زیاد و پی در پی خاموش روشن نمی شود بلکه در حالت کم بارش دور موتور متصل به کمپرسور به کمترین میزان کاهش پیدا می کند و این امر سبب می شود تا بسیار کم صدا کار کند هم چنین طول عمر دستگاه هم به خاطر عدم خاموش روشن شدن زیاد بسیار بیشتر می شود.

  اسپلیت های کانالی های اینورتر محیط را سریع تر سرد یا گرم می کنند به دلیل اینکه در اغاز پروسه تغییر دما اینورتر دور موتور را زیاد می کند و سپس زمانی که دما پیوسته به مقدار مطلوب نزدیک می شود دور ان را کم می کند. از لحاظ قیمت نوع اینورتر گران تر از غیر اینورتر است ان هم به دلیل به کار رفتن تکنولوژی موتور متغیر ولی این هزینه بالاتر در دراز مدت به علت هزینه ئبرق کمتر جبران خواهد شد.

  حجم تبریدی مناسب نسبت به مساحت فضا

  برای واحد های بزرگتر ( تا 150 و  یا حتی تا 170 متر ) می توانید از برخی اسپلیت های کانالی تک فاز 32 آمپری که برخی از برند ها به صورت محدود ساخته اند بهره ببرید و معمولا نیازی به درخواست برق سه فاز نخواهید داشت.

  مجموعه دماپا می تواند تایید کند که اگر واحد شما بالای 200 متر است باید از توانیر مجوز برق 3 فاز را اخذ کنید.

  جدول زیر در انتخاب ظرفیت بهتر برای واحد مد نظرتان مفید واقع خواهد شد.

  ظرفیت واحد های وسط و هم کف واحد زیر پشت بام
  18000 تا 50 متر مربع تا 30 متر مربع
  24000 تا 70 متر مربع تا 50 متر مربع
  30000 تا 100 متر مربع تا 80 متر مربع
  36000 تا 130 متر مربع تا 110 متر مربع
  42000 تا 150 متر مربع تا 130 متر مربع
  48000 تا 170 متر مربع تا 150 متر مربع

  خرید آنلاین و حضوری از دماپا

  برای خرید داکت اسپلیت باید به نکات بسیاری توجه کنید و قبل از هرچیز با کارشناس تماس گرفته و برای بررسی وضعیت خانه یا اداره و یا سوله تان قراری بگذارید. کارشناس همه موارد ریز و درشت را بررسی می کند و نوع دستگاه و ظرفیتی که احتیاج دارری را به همراه قیمتی حدودی به شما می دهد.

  سیستم های تهویه مطبوع دیگری نیز وجود دارند که دو منظوره بوده و سرمایش و گرمایش را برعهده می گیرند. مانند ترکیب سه تجهیز چیلر، فن کویل سقفی توکار و پکیج آب گرم . اما نقطه حائز اهمیت برای ما هزینه ی تمام شده نیز می باشد. هزینه ی تمام شده و جاری سایر سیستم های تهویه مطبوع تا چند برابر اسپلیت هستند که در بخش های دیگر دماپا به آن ها اشاره شده است.

  فروشگاه دماپا

  گروه مهندسین دماپا در تهران و کرج به فعالیت مشغولند و چنانچه شما در این دو شهر زندگی می کنید و قصد خرید را دارید می توانید با برقراری تماس با ما از مشورت متخصصین ما بهره مند شوید. مراحل نصب دستگاه توسط مهندسین ما انجام خواهد شد و شما از امتیازات ما بهره مند.

  • برندهای ایرانی بهتر اند یا خارجی؟
   صرف خارجی یا داخلی بودن اسپلیت کانالی نمی تواند ملاک دقیق انتخاب باشد. بلکه کیفیت به کار رفته در دستگاه و خدمات پس از فروش، دو شاخص اصلی هستند.
  • قیمت نهایی برای واحد مسکونی 100 تا 130 متر چقدر است؟
   فقط قیمت دستگاه برای این متراژ از 35 الی 95 میلیون تومان موجود می باشد. قیمت نصب و لوازم از 1 الی 3 میلیون تومان متغیر بوده و هزینه زیرسازی کامل شامل کانال و لوله مسی و شاسی هم بین 3 الی 5 میلیون متغیر است.
  • دستگاه اینورتر بهتر است یا معمولی؟
   اگر کمپرسور دستگاه ازنوع روتاری است ، تکنولوژی اینورتر تاثیر زیادی در صرفه جویی انرژی خواهد داشت. اما اگر کمپرسور دستگاه اسکرال باشد نیازی به تکنولوژی اینورتر نبوده و ذاتا کم مصرف است.
  • مصرف برق سیستم های تهویه مطبوع چقدر است؟
   اصل مصرف اسپلیت های کانالی مربوط به فصل تابستان است و در فصل سرما مصرف برقی ندارد اما مقدار دقیق مصرف برق هم بستگی به شرایط دارد. برای درک بهتر یه مثال میزنیم : برای یک واحد مسکونی 120 متری یک دستگاه 36000 نیاز است. برای خنک سازی کل واحد حدودا بین 13 الی 17 آمپر مصرف برق دارد که در مقایسه با کولرهای آبی با ( با 3 الی 4 آمپر مصرف ) تقریبا 4 برابر می باشد.
  • مزایای سیستم های تهویه مطبوع چیست ؟
   فیلتر کردن هوا ، و فراهم کردن اکسیژن تازه مهم ترین مزیت سیستم های تهویه هوای مطبوع هستند.
  مشاوره رایگان
  headset