داکت اسپلیت

یکی از بهترین سیستم های گرمایشی و سرمایشی داکت اسپلیت ها هستند که در چند سال اخیر به دلیل مزایای بسیاری که دارند تقریبا در هر خانه یافت می شوند. سیستم این دستگاه کانالی از دو یونیت داخلی و خارجی و کانال ها تشکیل شده است که کانال ها وظیفه هوارسانی را دارند و یونیت ها تغییر دمای هوا. البته برای گرمایش به یک کویل آب گرم نیاز دارید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر منازل مسکونی، تجاری و اداری برای ایجاد هوای مطلوب و دلپذیر از سیستم های گرمایشی و سرمایشی نظیر کولرهای گازی و سیستم های تهویه مطبوع استفاده می کنند.

قیمت داکت اسپلیت

قیمت داکت اسپلیت سیستم با توجه به فاکتور های زیادی نظیر برند و ظرفیت و قدرت و… تعیین می شود. بدیهی است که هر چه شما ابعاد بزرگتر و قوی تری از این دستگاه را درخواست کنید پول بیشتری را باید بپردازید. اما این سیستم ها به دو نوع اینورتر و غیر اینورتر تقسیم می شوند که دسته اول به دلیل تکنولوژی پیشرفته تری که در موتورش در اختیار دارد گران تر تمام می شود اما در طول زمان به دلیل کم مصرف تر بودنش جبران می شود.

در ایران برخلاف اکثر کشورها برای گرمایش ساختمان ها در زمستان اکثر ساختمان ها از بخاری های گازی استفاده می کنند. بخاری های علاوه بر اینکه محیط را به آرامی گرم می کنند مشکلات و خطراتی دارند و هر ساله جان تعدادی از هموطنانمان را می گیرد. در صورتی که سیستم های تهویه مطبوع این مشکلات را نداشته و بسیار ایمن هستند.

خرید داکت اسپلیت

برای خرید داکت اسپلیت باید به نکات بسیاری توجه کنید و قبل از هرچیز با کارشناس تماس گرفته و برای بررسی وضعیت خانه یا اداره و یا سوله تان قراری بگذارید. کارشناس همه موارد ریز و درشت را بررسی می کند و نوع دستگاه و ظرفیتی که احتیاج دارری را به همراه قیمتی حدودی به شما می دهد.

سیستم های تهویه مطبوع دیگری نیز وجود دارند که دو منظوره بوده و سرمایش و گرمایش را برعهده می گیرند. مانند ترکیب سه تجهیز چیلر ، فن کویل سقفی توکار و پکیج آب گرم . اما نقطه حائز اهمیت برای ما هزینه ی تمام شده نیز می باشد. هزینه ی تمام شده و جاری سایر سیستم های تهویه مطبوع تا چند برابر اسپلیت هستند که در بخش های دیگر دماپا به آن ها اشاره شده است.

فروش داکت اسپلیت

گروه مهندسین دماپا در تهران و کرج به فعالیت مشغولند و چنانچه شما در این دو شهر زندگی می کنید و قصد خرید را دارید می توانید با برقراری تماس با ما از مشورت متخصصین ما بهره مند شوید. مهندس مربوطه محل را بازرسی می کند و تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد. سپس می توانید از سیستم هایی که در سایت ما برای فروش گذاشته شده اند یکی را متناسب با نیاز تان انتخاب کنید. مراحل نصب دستگاه توسط مهندسین ما انجام خواهد شد و شما از امتیازات ما بهره مند.

سیکل کاری کولر گازی کاملا مشابه است. دستگاه مانند کولر گازی دارای دو بخش است. بخش خارجی ظاهر یکسانی دارند. اما ظاهر بخش داخلی آنها با هم بسیار متفاوت است . دستگاه داخلی اسپلیت روی دیوار و در معرض دید نصب می شود ولی دستگاه داخلی در زیر سقف مخفی می شود

نمایش 1–12 از 50 نتیجه