داکت اسپلیت

یکی از بهترین سیستم های گرمایشی و سرمایشی داکت اسپلیت ها هستند. سیستم این دستگاه کانالی از دو یونیت داخلی و خارجی و کانال ها تشکیل شده است. جهت مشاهده لیست قیمت و خرید انواع داکت اسپلیت از برندهای متنوع از همین صفحه از فروشگاه اینترنتی دماپا اقدام نمائید.

نمایش 1–15 از 170 نتیجه

 • برندهای ایرانی بهتر اند یا خارجی؟
  صرف خارجی یا داخلی بودن اسپلیت کانالی نمی تواند ملاک دقیق انتخاب باشد. بلکه کیفیت به کار رفته در دستگاه و خدمات پس از فروش، دو شاخص اصلی هستند.
 • قیمت نهایی برای واحد مسکونی 100 تا 130 متر چقدر است؟
  فقط قیمت دستگاه برای این متراژ از 35 الی 95 میلیون تومان موجود می باشد. قیمت نصب و لوازم از 1 الی 3 میلیون تومان متغیر بوده و هزینه زیرسازی کامل شامل کانال و لوله مسی و شاسی هم بین 3 الی 5 میلیون متغیر است.
 • دستگاه اینورتر بهتر است یا معمولی؟
  اگر کمپرسور دستگاه ازنوع روتاری است ، تکنولوژی اینورتر تاثیر زیادی در صرفه جویی انرژی خواهد داشت. اما اگر کمپرسور دستگاه اسکرال باشد نیازی به تکنولوژی اینورتر نبوده و ذاتا کم مصرف است.
 • مصرف برق سیستم های تهویه مطبوع چقدر است؟
  اصل مصرف اسپلیت های کانالی مربوط به فصل تابستان است و در فصل سرما مصرف برقی ندارد اما مقدار دقیق مصرف برق هم بستگی به شرایط دارد. برای درک بهتر یه مثال میزنیم : برای یک واحد مسکونی 120 متری یک دستگاه 36000 نیاز است. برای خنک سازی کل واحد حدودا بین 13 الی 17 آمپر مصرف برق دارد که در مقایسه با کولرهای آبی با ( با 3 الی 4 آمپر مصرف ) تقریبا 4 برابر می باشد.
 • مزایای سیستم های تهویه مطبوع چیست ؟
  فیلتر کردن هوا ، و فراهم کردن اکسیژن تازه مهم ترین مزیت سیستم های تهویه هوای مطبوع هستند.
phone_in_talk