خدمات داکت اسپلیتخدمات داکت اسپلیت :  خدمات پس از فروش یک اصل اساسی در ارائه ی تمامی تجهیزات ساختمانی به شمار می رود. حال اگر این تجهیز یک محصول جدید باشد اهمیت موضوع دو چندان می شود. تهویه مطبوع به عنوان دستگاه تنفس ساختمان برای آسایش ساکنین امری حیاتی به شمار می رود. یکی از مهمترین و پیشرفته ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان سیستم داکت اسپلیت می باشد.

امروزه با افزایش راه های ارتباطی مشتریان بسیاری به خرید داکت اسپلیت روی آورده اند. بدیهیست شرکت های تهویه مطبوع در ایران با نیاز سنجی اقدام به واردات گسترده داکت اسپلیت نموده اند. این واردات اغلب بدون توجه به مساله ی خدمات پس از فروش صورت گرفته است.

انواع خدمات فنی داکت اسپلیت

دماپا با شناسایی دقیق این خلا توسط کارشناسان با تجربه ی خود توانسته این موضوع را به خوبی مدیریت نماید. اکیپ خدمات دماپا به صورت تمام وقت مشغول خدمت رسانی در زمینه ی داکت اسپپلیت می باشند. تمام محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی دماپا زیر نظر کادر فنی مخصوص اجرا و نصب می شوندانواع خدمات فنی داکت اسپلیت. به علاوه این تیم فنی مشغول خدمت رسانی به تمام دارندگان داکت اسپلیت با انواع برند ها می باشند. شما یا از دماپا داکت اسپلیت خریده اید که ما ملزم به ارائه ی خدمات پس از فروش استاندارد هستیم و یا از یک فروشگاه دیگر خرید نموده و از خدمات داکت اسپلیت آن راضی نیستید که در آن صورت باز هم دماپا خود را ملزم به ارائه ی خدمت به شما می داند.

 

سرویس های داکت اسپلیت

به طور کلی سیاست مدیریت فروشگاه دماپا در رقابت با سایر فروشگاه تمرکز بر روی خدمات پس از فروش می باشد. چرا که قیمت ها با اندکی کم و زیاد قابل عرضه اند اما خدمات پس از فروش خوب نیازمند تجربه کافی در زمینه ی داکت اسپلیت می باشد. اما خدمات داکت اسپلیت ارائه شده در مجموعه ی دماپا شامل  کلیه نیاز های دارندگان این تجهیز می باشد. از جمله ی این خدمات می توان به موارد زیر اشار نمود:

سرویس های دوره ای دستگاه اسپلیت کانالی

این سرویس برای ابتدای فصل تابستان عبارتند از

 • چک کردن مقدار گاز سیکل
 • شستشوی کندانسور
 • چک کردن ترمینال های برق جهت پیشگیری از اتصالی
 • بررسی جعبه فیوز
 • شستشوی فیلتر هواساز
 • تنظیم دستگاه بر روی حالت تابستان
 • آمپر گیری دستگاه

سرویس های زمستانی اسپلیت های کانالی

 • راه اندازی گرمایش کویل و انجام تنظیمات پکیج
 •  تنظیم کردن دستگاه روی حالت زمستان
 • شستشوی فیلتر هواساز
 • هواگیری کویل آب گرم
 • شستشوی کندانسور در صورت نیاز به گرمایش برقی

خدمات تعمیری اسپلیت های کانالی

داکت اسپلیت نیز مثل تمامی تجهیزاتی که می شناسید ممکن است روزی دچار اختلال در سیستم شود. از جمله علام این خرابی های می توان به موارد زیر اشاره نمود :

عدم تامین دمای محیط توسط دستگاهی که پیش از این این وظیفه را به خوبی انجام می داد – ریزش آب از دستگاه داکت اسپلیت – مشاهده ی یخ زدگی در لوله های مسی در موتور بیرونی که در دید مشتری قرار دارد – افزایش چشمگیر مبلغ قبض برق – روشن نشدن دستگاه – خلل در خاموش و روش شدن اتوماتیک داکت اسپلیت – تغییر صدای یونیت داخلی یا یونیت خارجی – احساس بوی سوختگی و هر علامت غیر عادی دیگر.

در صورت مشاهده ی علائم فوق فورا با دماپا تماس بگیرید.

دماپاپا با اعزام تعمیرکار ماهر داکت اسپلیت مشکل شما را حل خواهد کرد. کارشناس اعزامی از سوی دماپا پس از عیب یابی استاندارد نتیجه را به صورت شفاف به مشتری اعلام می نماید. سپس راه حل های موضوع را بیان می کند در صورت رضایت مشتری اقدامات لازم را صورت می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *