کولر گازی هوشمند۵/۵ - (۱ امتیاز)

اسپلیت هوشمند یا کولر گازی هوشمند چیست و چه مزیت ها و معایبی دارد ؟ در این مقاله از دماپا این سیستم خنک کننده را به طور کامل معرفی خواهیم کرد و به بررسی ویژگی های آن خواهیم پرداخت. در ضمن نکات مهمی را عنوان خواهیم کرد که در حین خرید این نوع سیستم ها باید در نظر گرفته شوند تا در نهایت بهترین گزینه انتخاب شده و شما بودجه خود را به بهترین شکل هزینه کنید.

اسپلیت های هوشمند دسته از کولر های گازی هستند که قسمت اوپراتو یا خنک کننده آن ها به صورت یک یونیت مجزا که امکان نصب در داخل دارد و قسمت موتور و کندانسور در خارج قرار می گیرند. این سیستم های خنک کننده بیشتر از موتور های دور متغیر بهره می گیرند و به آن ها کولر گازی اینورتر نیز می گویند.

ویژگی های اسپلیت های هوشمند

 • این نوع اسپلیت ها هم سبب کاهش دمای هوای محیط می شوند و هم علاوه بر اینکه کیفیت هوای بهتری نسبت به کولرگازی های معمولی دارند سبب کاهش مصرف الکتریسیته شده و در نتیجه در هزینه ها شما صرفه جویی خواهد شد.
 • این کاهش مصرف برق در دراز مدت به نفع شما تمام می شود و قیمت بیشتر این سیستم ها نسبت به کولر های معمولی و به خصوص کولر های آبی را توجیه می کند.
 • بازده این کولر ها بیشتر است چرا که می توانند میزان فشار وارده به موتور و خنک کننده را کم و یا زیاد کنند و در مواقعی که عجله دارید سریعتر دمای محیط را به اندازه مد نظر برسانند.
 • هزینه تعمیرات اسپلیت های هوشمند به خاطر پیچیده تر بودن کلیت سیستم بیشتر از کولر گازی های معمولی و غیر اینورتر خواهد بود.

ویژگی های اسپلیت های هوشمند

فروش انواع کولرگازی در این بخش از دماپا + بیشترین تنوع برند | بهترین قیمت ها و گارانتی و ارائه خدمات نصب در تهران و سایر شهر ها

قابلیت های کولر گازی هوشمند

 • اسکن هوشمند یکی از فناوری های منحصر به فردی است که در این سیستم ها به کار رفته است به ایت صورت که با شناسایی موقعیت کاربرد و بررسی دمای محیط سعی در کنترل آن کرده و جهت پرتاب باد را خودکار تنظیم می کند.
 • این سیستم ها دارای یک نشانگر مصرف برق هستند  که اطلاعات مرتبط با مصرف انرزی را به شما نشان می دهد.
 • سیستم گلد فین یکی دیگر امکانات آن ها محسوب می شود که محافظت از مبدل حرارتی کندانسور در قسمت خارجی سیستم در مقابل عواملی مثل اکسید شدن و پوسیده شدن و علی الخصوص آب را دارد.
 • یکی از مزیت های این سیستم ها تنظیم خودکار دمای محیط مناسب برای ساعت خواب است به این صورت که این ویژگی را شما فعال می کنید و هر ۳۰ دقیقه یکبار افزایش دمای یک یا دو درجه ای را خواهد داشت.
 • فیلتر ها بخش مهمی از سیستم های تهویه متبوع هستند و در اسپلیت های هوشمند دو نوع فیلتر آیونایزر و ۳ ام قرار دارد و تمیز کننده پلاسمتر وظیفه تمیز کردن آن ها ر دارد. این سیستم هوایی عاری از هر گونه ویروس و آلودگی را وارد محیط می کند و سبب افزایش کیفیت هوا در اتاق ها می شود.
 • علاوه بر سیستم تمیز کننده اشاره شده اسپلیت های هوشمند دارای فیلتراسیون دوگانه هستند که باکتری ها و ذرات بزرگتر از ده میکرون را حذف می کند.

قابلیت های کولر گازی هوشمند

راهنمای خرید کولرگازی هوشمند

 1. برند های مطرح بازار را بشناسید و محصولات و ویژگی هایی که دارند را بررسی کنید.
 2. دقت کنید که نصب کار باید با دفت انجام شود و یک متخصص کار اجرا را انجام دهد تا تمام استاندارد های نصبی رعایت شوند.
 3. حجم کولرگازی و توانایی خنک سازی آن باید با توجه به متراژ خانه شما انتخاب شود اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید بهتر است با شماره های درج شده در دماپا تماس بگیرید و با کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان بهترین خرید را تجریه کنید.

  مشاوره رایگان


   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *