درباره ما

فروشگاه آنلاین دماپا دست آورد ارزشمندیست که از هم افزایی فکری چند تیم متخصص (با دست کم یک دهه تجربه فعالیت در عرصه ی تاسیسات و تهویه مطبوع) به منظور توسعه دیجیتال مارکتینگ تأسیس شده است.

فروشگاه اینترنتی دماپا

هر محصول و خدمتی را که در فروشگاه های سنتی لوله و اتصالات ٬ گرمایشی ٬ سرمایشی و شرکت های تهویه مطبوع می شناسید ، می توان به صورت انلاین تحت دسته بندی های  فروشگاه آنلاین دماپا یافت.

لوگو دماپا

قیمت و شناسنامه فنی محصولات و خدمات را مشاهده و مقایسه نمایید تا بهترین انتخاب را به صورت آنلاین رقم بزنید.

طراحی این فروشگاه آنلاین مطابق با اخرین تکنولوژی های روز بسیار منعطف و توسعه پذیر می باشد. در واقع  دامنه ی محصولات و اطلاعاتی  که در اختیار شما مشتری عزیز قرار  می گیرد همواره در حال بروز رسانیست.

مهمترین اصل در فروشگاه های اینترنتی موضوع تامین جنس است.
نکته ی مثبت اینجاست که هرآنچه شما در این فروشگاه مشاهده می کنید توسط تامین کنندگان کالا که همان مالکان دماپا هستند در حال عرضه عمده و خرد به صورت سنتی در فروشگاه های شهر می باشد‌ ، با این تفاوت که تمامی قیمت ها شامل تخفیف قابل توجهی شده اند.

مشتریان از دید ما دو دسته اند.

گروه اول که خود در زمینه تاسیسات و تهویه مطبوع متخصص اند. وظیفه ی ما معرفی و ارائه محصول با کیفیت و قیمت منحصر به فرد جهت جلب اعتماد این دسته از مشتریان عزیز است . متخصصین این حوزه معمولا از مشاوره ها و اطلاعات غلطی که طی مکالماتشان با برخی فروشندگان آنلاین در اختیارشان قرار می گیرد شکایت دارند.
شما اگر متخصص هستید خوب می دانید علت این امر حضور واسطه های غیر متخصص در حیطه ی حساس تاسیسات و تهویه مطبوع است. گروهی که صرفا به فروش فکر می کنند ، شاید عنوان کالایی که قرار است بفروشند اصلا برایشان مهم نباشد. ما به شما این نوید را می دهیم این نقطه ضعف را نخواهیم داشت.

گروه دوم مشتریان ما عموم مردم هستند. مشتریانی که برای خرید محصولاتی مثل داکت اسپلیت ، پکیج اب گرم ، رادیاتور ، کولر گازی و … حسابی در تکاپوی تصمیم گیری اند.  قبل از هرچیز ما با یک مشاوره منصفانه ارامش خاطر به او می بخشیم. وظیفه ی ما در قبال این دسته از مشتریان دو چندان است. چرا که علاوه بر ارائه محصول با کیفیت و قیمت مناسب در انتظار گروه اجرا و خدمات درخور محصول با کیفیت خود می باشند.

اگر شما جزو این دسته از مشتریان هستید خوب می دانید نصب بهترین محصول توسط یک گروه غیر حرفه ای می تواند دردسر های زیادی برایتان به همراه داشته باشد. دماپا این تضمین را به شما می دهد که اگر نصب و خدمات پیشنهادی اش با کیفیت تر از خود محصول نباشد از آن کمتر نیست.

شاخص های اعتباری ما کدام اند؟

  • جواز کسب تخصصی تهویه مطبوع
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک (حتما روی آیکون eNAMAD در پایین کلیک کنید)
  • شوروم دائمی جهت خرید حضوری
  • مجهز به تعمیر گاه دائمی تجهیزات تهویه مطبوع با جواز کسب از اتحادیه
  • دارای درگاه پرداخت الکترونیک بانک صادرات ایران
  • متصل به سامانه جامع تجارت و کدینگ کالا
  • پیمانکار تایید شده و تامین کننده رسمی دولتی
  • دارای نمایندگی و انبار فعال در ۹ استان کشور
  • رزومه ی اجرایی قوی در ۳۱ استان کشور