کولر آبی جنرال

در حال نمایش 6 نتیجه

  مشاوره رایگان


  کولرآبی جنرال

  یکی از برندهای مطرح و بنام تولید کننده محصولات سرمایشی و کولر های آبی، جنرال می باشد. این شرکت علاوه بر تأمین نیاز داخلی ایران، کولرهای آبی جنرال را به کشورهای خارجی نیز صادر می نماید. فروشگاه اینترنتی دماپا عامل فروش و پخش انواع کولرآبی های برند جنرال می باشد.

  • مزیت اصلی کولرهای آبی مارک جنرال چیست؟
   از جمله ویژگی های مطلوب و عالی این محصول می توان به مصرف بسیار کمِ انرژی، دسترسی و نصب آسان و قیمت کم اشاره کرد. همین ویژگی ها موجب شده تا محصولات این برند توجه بسیار زیادی از خریداران را به خود جلب نماید.
  • عملکرد سرمایش تبخیری کولرهای آبی General به چه صورت است؟
   سرمایش تبخیری در این محصول به 2 شکل، مستقیم و غیرمستقیم صورت می پذیرد. در سرمایش تبخیری از نوع مستقیم مقدار رطوبت هوای خنک افزایش پیدا می کند؛ اما در سرمایش تبخیری از نوع غیرمستقیم مقدار رطوبت هوای منتشرشده هیچ تغییری نمی کند. کولرهای آبی از سرمایش تبخیری از نوع مستقیم استفاده می نمایند. به همین دلیل خرید این محصولات برای آب و هوای شرجی در شهرهایی مانند گیلان، مازندران، ابادان و ... به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
  • کولرهای سلولزی جنرال چه مزیتی نسبت به مدل های معمولی دارند؟
   در نوع سلولزی کولرآبی، پدهای سلولزی جایگزین پوشال می گردند. به دلیل پیوستگی حجمی سلولز تأمین هوای خنک در این مدل بهتر از نوع معمولی می باشد. از مزایای استفاده از سلولز به جای پوشال می توان به خاصیت جذب بهتر آب، قرارگیری درست لایه ها به صورت منظم، یکنواختی سلولزها در کنار یک دیگر، وجود بیش ترین سطح تماس هوای عبوری با پد سلولر و توزیع یکنواخت آب بر روی پد اشاره کرد.
  مشاوره رایگان
  headset