کولر گازی تراست

در حال نمایش 4 نتیجه

کولر گازی تراست

کولر های گازی ساخته شده توسط شرکت تراست، مشخصات منحصر به فردی دارد که برخورداری از ظاهری شیک و مدرن بارزترین ویژگی آن است. تنوع در خلاقیت مهمترین شاخصی که سبب تمایز و محبوبیت این برند از سایر شرکت های فعال در این حوزه شده است. فروشگاه اینترنتی دماپا عامل فروش و پخش انواع مدل ها و ظرفیت های کولر گازی تراست در ایران می باشد. جهت خرید با مناسب ترین قیمت و گارانتی معتبر از این بخش از وبسایت دماپا اقدام نمائید.

  • کولرگازی تراست ساخت کجاست؟
    برند تراست از بهترین و معتبرترین کمپانی های بالا رده و درجه یک کشور چین می باشد که از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه عرضه کولر های گازی در سرتاسر ایران صورت تخصصی آغاز نمود است. محصولات تولیدی توسط این شرکت مطابق با استاندارهای جهانی تولید می گردد.
  • در ساخت کولرگازی های برند تراست از چه نوع کمپرسوری استفاده می شود؟
    در بیشتر مدل های سیستم تهویه مطبوع تراست از کمپرسور روتاری استفاده شده است و وجود کمپرسور اسکرال به ندرت مشاهده می شود. کمپرسور روتاری نسبت به کمپرسور اسکرال از قدرت خنک کنندگی و دوام بسیار بالایی برخوردار می باشد ولی وجود این کمپرسور سبب افزایش برق مصرفی توسط سیستم نمی شود. کمپرسورهای نام برده شده مکش گاز مبرد را به وسيله چرخش 360 درجه تیغه ها ممکن می سازند و مجهز به سیستم مکش بسیار قوی می باشند.
phone_in_talk