کولر گازی اجنرال

در حال نمایش 12 نتیجه

  مشاوره رایگان


  کولر گازی اجنرال

  کولر گازی های اجنرال از جمله محصولات تولیدی توسط شرکت اجنرال در ژاپن می باشند. برند OGENERAL به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های جهان، همواره در عرصه تولیدات لوازم سرمایشی و گرمایشی خانگی درخشیده است. فروشگاه اینترنتی دماپا عامل فروش و پخش انواع کولرگازی های اجنرال کانالی، دیواری، مولتی پنل ساده و پیشرفته در سراسر کشور می باشد.

  • کاربرد رزین نرم در طراحی کولرگازی های اجنرال چیست؟
   در طراحی این کولر های گازی از رزین نرم بهره گرفته شده است که کاربر اصلی آن در دستگاه از بین بردن صدای جیر جیر قطعات می باشد.
  • کارکرد سیستم بوزدا در کولرهای OGENERAL به چه صورت است؟
   از دیگر ویژگی های کولرهای گازی اجنرال می توان به مجهز بودن آن به سیستم بود زدایی اشاره کرد. سیستم بو زدایی از جریان داشتن بوی بد در محیط جلوگیری می کند. بطوریکه با نابود سازی باکتری ها و ذرات آلوده معلق در هوا اجازه نمی دهد چیزی به غیر از هوای مطبوع در محیط جریان داشته باشد.
  • کاربرد قابلیت سوپر موج در کولرگازی اجنرال چیست؟
   از قابلیت های بسیار پرکاربرد کولر گازی برند اجنرال که سبب تمایز آن از سایر برندها شده است وجود قابلیتی به نام سوپر موج در دستگاه می باشد. این قابلیت به وسیله چرخش خودکار پره ها، از کاهش دما به پایین تر از 10 درجه سانتیگراد پیشگیری می نماید. این ویژگی بسیار ساده و پرکاربردی دستگاه را قادر می سازد تا جریان هوا را در تمام محیط به صورت یکنواخت تنظیم کند.
  مشاوره رایگان
  headset