داکت اسپلیت تراست

در حال نمایش 4 نتیجه

  مشاوره رایگان


  ویژگی های داکت اسپلیت های تراست

  داکت اسپلیت‌های تراست محصولات با کیفیتی هستند که در بازار تهویه مطبوع بسیار محبوب و پرفروش هستند. یکی از مدل‌های معروف این برند، داکت اسپلیت تروپیکال تراست است. این محصول به نام داکت اسپلیت حاره ای نیز شناخته می شود. این محصول در ظرفیت های متنوعی طراحی و تولید می شود. در این محصول معمولاً از کمپرسور دور ثابت از نوع روتاری با تیپ T3 استفاده می‌شود که در آن معمولاً گاز مبرد ۴۱۰ R استفاده شده است. یکی از مزایای این داکت اسپلیت ها استفاده از تکنولوژی اینورتر می‌باشد که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شده و همچنین افزایش طول عمر قطعات را به همراه دارد.

  سطح کیفیت محصولات تراست

  محصولات این برند دارای سطح کیفی خوب (مشابه داکت اسپلیت ‌های میدیا) است. قطعات و لوازم به کار رفته آن متوسط بوده و برای هر نوع منطفه آب و هوایی محصولی مناسب به بازار عرضه کرده است.

  برخی از مزایای داکت اسپلیت‌های تراست عبارتند از:

  • برخورداری از قابلیت سرمایشی و گرمایشی ✅
  • استفاده از فیلتر کربن فعال در یونیت داخلی ✅
  • دارای حالت خواب و حالت توربو ✅
  • صدای کم ✅
  • مصرف پایین ✅

  کمپانی تراست در چین

  شرکت تراست در کشور چین تاسیس شد و به صورت تخصصی در زمینه داکت اسپلیت فعالیت می‌کند. این برند توانسته است محصولات با کیفیت بالایی را طراحی و روانه بازار کند. این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات مدرن سعی کرده است تا با کیفیت ترین داکت اسپلیت‌ها را طراحی و روانه بازار کند.

  تا همین چند سال پیش فعالیت کمپانی تراست در ایران بسیار گسترده بود. اما اخیرا فعالیت آن در ایران محدود شده است.

  دماپا نماینده فروش و پخش

  مجموعه دماپا نماینده فروش و پخش داکت اسپلیت ‌های برند Trust در ایران است. این مجموعه برترین برندهای داکت اسپلیت را همراه با خدمات نصب و راه اندازی عرضه می‌کند. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با واحد فروش دماپا تماس بگیرید.

  • محصولات برند تراست دارای گارانتی هستند؟
   بله تمامی داکت‌ اسپلیت‌های این برند دارای 5 سال گارانتی کمپرسور، 18 ماه سایر قطعات می‌باشند.
  • محصولات تراست ساخت کجاست؟
   داکت اسپلیت‌های تراست ساخت چین هستند.
  مشاوره رایگان
  headset