داکت اسپلیت سامسونگ

داکت اسپلیت سامسونگ : سامسونگ از جمله برند های پرفروش در زمینه های مختلف ائم از گوشی تلفن همراه ، لوازم خانگی و … به شمار می رود.این حجم ازاعتماد مردم به این برند جسارت حضور در عرصه های مختلف را به ان بخشیده است. کولر های گازی سامسونگ مدت هاست در بازار ایران جا باز کرده اند.این برند مشهور نیز اخیرا به این سبد افزوده شده است.سامسونگ با بهره گیری از تکنولوژی های روز توانسته محصولی نسبتا قابل اعتماد به بازار عرضه کند.

محصولات داکت اسپلیت سامسونگ

دستگاه های غیر اینورتر سامسونگ نسل قدیم این برند به حساب می آیند که علارغم مصرف بالای برق و هزینه های جاری از فروش نسبتا بالایی برخوردار بوده است.نسل جدید این برند مجهز به تکنولوژی اینورتر بوده و با تغییر قابل توجهی در محصول ارائه شده مواجه هستیم.

این مدل از دستگاه ها که با عنوان سری s شناخته می شود با اقبال خوبی مواجه شده است. در مجموع یک محصول تخصصی در زمینه داکت اسپلیت نبوده و دارای نقاط ضعف زیادی می باشد اما با توجه به سایر محصولات موجود در بازار یک برند معمولی به شمار می رود که بسته به شرایط مختلف و کاربری هایی که دستگاه را با چالش جدی مواجه نمی کنند نمره ی قابل قبولی می گیرد.

قیمت داکت اسپلیت سامسونگ

با توجه به مطرح بودن برند سامسونگ قاعدتا قیمت داکت اسپلیت سامسونگ بالاست. پس از تنش های اقتصادی که همه ی کالا ها جهش قیمتی داشتند ، همچننی این برند و محصولاتش نیز با قیمت دو الی سه برابری عرضه شد.در برحه ای نیز عدم موجودی آن بازار را به دیگر رقبا بخشید.

خدمات سامسونگ

به طور کلی خدمات پس از فروش در زمینه ی محصولات داکت اسپیت در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات ضعف های بسیاری مشاهده می شود. داکت اسپیت سامسونگ نیز از این قائده مستثنی نیست.

هیچکدام از محصولات سامسونگ مانند تلفن همراه این برند از صفت پرچمدار برخوردار نیستند. شما هنگام خرید  دستگاه ها در حال خریدن یک محصول رده بالا نیستید. حواستان باشد با توجه به کاربری و نیازتان این برند را انتخاب کنید و صرفا بخاطر برند سراغ آن نروید.

مزایا و معایب این برند چیست ؟

مزایا آن

1-تکنولوژی روز در سری های جدید

2-شهرت برند

معایب

از جمله مهمترین معایب می توان به جنس نا مرغوب بلوور هواساز آن اشاره نمود.

2- قیمت بالا نسبت به کیفیت

نمایش دادن همه 4 نتیجه