کولر گازی تی سی ال TCL

در حال نمایش 4 نتیجه

  مشاوره رایگان


  کولر گازی تی سی ال

  کولر گازی تی سی ال محصول برند ژاپنی TCL با بیش از یک قرن تجربه در زمینه ساخت انواع لوازم خانگی و تهویه مطبوع می باشد. این شرکت محصولات تولیدی خود را با بهترین طراحی، بالاترین راندمان و کیفیت به مشتریان عرضه می دارد. فروشگاه اینترنتی دماپا عامل فروش و پخش انواع کولرگازی های برند تی سی ال در ظرفیت های گوناگون در سراسر کشور می باشد.

  • کیفیت محصولات برند TCL چطور است؟
   شرکت تی سی ال، توسط متخصصان مجرب و کارآزموده اداره می گردد. به همین جهت هر محصول تولیدی براساس استانداردهای بین المللی جهانی بررسی و ارزیابی می گردد. این امر موجب می شود تا محصولات تولیدی این شرکت از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار باشند.
  • قیمت کولرگازی های TCL چقدر است؟
   پس از آغاز خط تولید تی سی ال در کشور ژاپن، این شرکت خط تولید دیگری را در چین و ویتیام راه اندازی نمود. راه اندازی خط تولیدهای دیگر موجب گردید تا قیمت این محصولات کاهش چشم گیری داشته باشد. بطوریکه عموم مردم می توانند قدرت خرید کولرگازی TCL را داشته باشند.
  • عمر مفید کولرگازی های برند تی سی ال چقدر است؟
   کیفیت بالا در کولرگازی TCL موجب می شود تا دستگاه از عمر بالایی برخوردار گردد. این دستگاه از مقاومت خوبی در برابر ضربه و فرسایش برخوردار است.
  • میزان مصرف برق در کولرگازی های دیواری این برند چقدر است؟
   کولرگازی دیواری TCL به دلیل دارابودن خاصیت اینورتر، برق بسیار کمی مصرف می نماید. افزونه اینورترموجب می گردد که تا حدود 60 درصد از میزان برق مصرفی کاسته شود.
  • ظرفیت کولرهای ایستاده مارک تی سی ال چقدر است؟
   این محصول در ظرفیت های متفاوتی از جمله 36000، 48000 و 60000 بر ساعت توسط شرکت معتبر تی سی ال تولیدشده است. قدرت خنک کنندگی و انتشار سرما در این نوع محصول بسیار بالاتر از سایر مدل ها می باشد.
  مشاوره رایگان
  headset