کولر گازی وستن ایر

نمایش 1–15 از 28 نتیجه

  مشاوره رایگان


  کولر گازی وستن ایر

  از جهت نوع نصب، اسپلیت های وستن ایر به 2 نوع زمینی و ایستاده تقسیم بندی می شوند. این محصولات دارای کارکرد دو گانه از نوع سرمایشی و گرمایشی هستند. با توجه به بالابودن قدرت موتور محصولات شرکت Westen Air، توان تأمین هوای مطبوع در تمامی فصول سال اعم از سرد و گرم برای این دستگاه وجود دارد.

  • کولر گازی های Westen Air ساخت کجا هستند؟
   این شرکت یک کمپانی آلمانی است که قطعات محصولات خود را در آلمان تولید و برای مونتاژ به چین ارسال می نماید.
  • کولر گازی های برند وستن ایر مناسب شهرهای آلوده و غبار آلود هستند؟
   از دیگر ویژگی خوب کولرگازی وستن ایر، داشتن فیلتر تهویه مطبوع چندلایه است. این فیلتر چندلایه از ورود هرگونه آلاینده های شیمیایی به درون محوطه جلوگیری کرده و این مواد را در درون خود دفع می نماید. به همین علت این محصول برای کلان شهرهایی نظیر تهران به دلیل وجود آلودگی بسیار مناسب است.
  • مزیت مدل های اینورتر دار اسپلیت های وستن ایر چیست؟
   ناگفته نماند که مدل اینورتردار کولرگازی وستن ایر نسبت به نوع معمولی آن از قیمت نسبتاً بالاتری برخوردار است. البته باید توجه داشت که نوع اینورتر تا 60 درصد در مصرف برق صرفه جویی می کند. این اختلاف هزینه در پرداخت یک ساله قبض به صورت کامل جبران خواهد شد.
  • درساخت کولرگازی های مارک Westen Air از چه نوع کمپرسوری استفاده می شود؟
   استفاده از کمپرسور روتاری موجب می شود تا کولرگازی وستن ایر از قدرت فشرده سازی گازمبرد بسیار بالایی برخوردار باشد. به عبارت دیگر در سریع ترین زمان کمپرسور روتاری گاز را به مایع مبرد تبدیل کرده و در نتیجه دما کاهش می یابد. این فرایند موجب می شود تا گاز مبرد در کم ترین زمان ممکن برای چرخش سیکل بعدی آماده گردد.
  مشاوره رایگان
  headset