کولر گازی جنرال مکس

در حال نمایش 4 نتیجه

کولرگازی جنرال مکس

کولرگازی جنرال مکس یکی از برندهای مطرح چینی می باشد. محصولات این برند از کیفیت ساخت و تنوع بالایی برخوردار هستند. کولر گازی های جنرال مکس در ظرفیت های گوناگونی تولید و عرضه شده اند. در این بخش از فروشگاه اینترنتی دماپا می توانید کلیه مدل ها را مشاهده و خریداری فرمائید.

 • چگونه کولرگازی اصلی جنرال مکس را از تقلبی تشخیص دهیم؟
  یکی از ویژگی های شاخص کولرگازی جنرال مکس، مصرف بهینه و بسیار پایین آن است. این فرایند به گونه ای است که مصرف برق با فین های ذخیره کننده انرژی خورشیدی کاهش می یابد. به همین جهت این محصول کم مصرف ترین کولرگازی در عصرحاضر محسوب می شود. بدنه رادیاتور در محصولات اصلی از فولاد ساخته شده است.
 • مزیت بدنه فولادی رادیاتور در کولرگازی General Max چیست؟
  درست است که فولاد قابلیت زنگ زدگی دارد؛ اما در فرایند تولید رنگ دهی و استفاده از بهترین تجهیزات، خاصیت زنگ زدگی این محصول از بین رفته است. فولاد در برابر ضربات احتمالی بسیار مقاوم بوده و حالت اولیه خود را از دست نمی دهد. جنس فولادی این محصول برای مناطق شرجی همچون گیلان، مازندران و ... بسیار مناسب است. فیلتر تعبیه شده در این دستگاه ضد قارچ و ضد باکتری بوده و قابلیت شست و شو دارد.
 • آیا کولر گازی های مارک جنرال مکس دارای گارانتی هستند؟
  گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات شرکت جنرال مکس، 5 سال می باشد. با درنظرگرفتن سبک طراحی و اعتبار برند این محصول می توان بیان داشت که به دلیل قطعات با کیفیت استفاده شده در خط تولید، از مصرف انرژی بسیار مناسبی برخوردار است. محصولات شرکت جنرال مکس دارای برچسب انرژی B بوده و مناسب ترین نوع کولر برای مناطق معتدل - شرجی می باشند.
 • اصلی ترین مزیت کولرگازی های این برند چیست؟
  فیلترهای به کاررفته در خط تولید این محصول، می تواند یون منفی را نیز از بین ببرد. از بین رفتن یون منفی موجب می شود تا هوای سالم و کاملاً بهداشتی در محوطه جریان یابد. کولرگازی جنرال مکس برای مناطق گرمسیر با دمای بالای 55 درجه سانتی گراد بسیار مناسب است. حداکثر طول لوله کشی برای این محصول بیست متر می باشد.
phone_in_talk