پکیج لورچ

در حال نمایش 6 نتیجه

  مشاوره رایگان


  برند لورچ

  برند لورچ در سال 1365 در اصفهان تاسیس گردید. محصولات مختلف سرمایشی و گرمایشی اعم از کولر آبی ، پکیج آب گرم و….. توسط این برند تولید و عرضه گردید. مهمترین و جدید ترین محصول لورچ در چند سال اخیر پکیج آب گرم می باشد . پکیج های آب گرم لورچ در بازار به کیفیت بالای قطعات به ویژه پمپ ها شهرت دارند . پکیج آب گرم لورچ در سه مدل هیرو ، هرما و آدنا عرضه میگردد. شرکت لورچ برای افزایش سهم خود در بازار صنعت ساختمان اقدام به تولید ظرفیت های مختلف این مدل ها نموده است . معمولا ظرفیت 24 پکیج لورچبه دلیل کیفیت بسیار بالا در ظرفیت 28 سایر برند ها کارایی دارد. ویژگی هایی شبیه به سیستم ضد یخ زدگی ، سنسور های متعدد عملکردی ، جنس مقاومت پمپ و منبع و مبدل حرارتی با ظرفیت بالا ، خرابی این محصول را به حداقل رسانده است.

  بهترین مدل‌های پکیج

  مدل های هرما و هیرو به عنوان محصولات میان رده و پرفروش عرضه شدند.

  اما مدل آدنا برای رقابت با مدل پرلاپرو بوتان عرضه شده و از قیمت بالایی برخوردار است .

  خرید و انتخاب پکیج مناسب

  برای خرید پکیج های آب گرم برند لورچ روی محصول مورد نظر کلید کرده تا با ویژگی های انحصاری آن آشنا شوید. قیمت پکیچ آب گرم بر اساس مصوبات کارخانه بوده و به همین دلیل فروشگاه دماپا ضمانت قیمت و کیفیت این محصول را بر عهده دارد.

  فروشگاه دماپا نماینده فروش لورچ

  دماپا دارای اینماد، اعتماد الکترونیک، جواز کسب تخصصی و و نمایندگی لورچ آماده ثبت سفارش حضوری و اینترنتی محصول مورد نظر را به سبد خرید افزوده و از طریق درگاه پرداخت الکترونیک سپهر بانک صادرات سفارش خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان آن را در محل دریافت نمایید .

   مشاوره رایگان
   headset