پکیج آب گرم تاچی

در حال نمایش 7 نتیجه

  مشاوره رایگان


  پکیج آب گرم تاچی

  شرکت آب گرم تاچی محصولات خود را با درنظرگرفتن موقعیت نصب در ابعاد گوناگون به بازار ارائه می دهد. وب سایت فروشگاهی دماپا عرضه کننده رسمی انواع پکیج آب گرم تاچی با بهترین قیمت به مصرف کنندگان است. قیمت پایین محصولات این شرکت به دلیل عدم وجود واسطه های فروش است. خوشبختانه میان دماپا و شما هیچ گونه وسطه ای نبوده و این محصولات با بهترین قیمت هم اکنون در این وب سایت فروشگاهی موجود است.

  • انتخاب نوع و ظرفیت پکیج تاچی به چه عواملی بستگی دارد؟
   این انتخاب به عوامل گوناگونی بستگی دارد. بطور مثال موقعیت نصب، مقدار مساحت و متراژ ساختمان و ساختار نصب موثر ترین عوامل تعیین کننده نوع پکیج آب گرم است.
  • آیا پکیج های تاچی دارای عملکرد و راندمان خوبی هستند؟
   به دلیل وجود چندین بخش مهم در پکیج آب گرم تاچی، این دستگاه می تواند با راندمان و ایمنی بیش تری فعالیت نماید. از جمله این سیستم ها می توان به سیستم بای خودکار، سیستم خودکار جریان گاز، سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه، سیستم ضدنوسان دمای آب گرم مصرفی، سیستم احتراق آهسته، سیستم ایمنی کنترل حداکثر - حداقل و سیستم ضدیخ زدگی اشاره کرد. کنترل فشار آب موجب می شود تا فشار دستگاه به درستی تنطیم شده و فشار بیش تری بر روی دستگاه اعمال نگردد.
  • مهمترین مزایای پکیج های آب گرم تاچی نسبت به سایر رقبا چیست؟
   کیفیت بسیار خوب در سطح بین الملل ارائه بهترین نوع شبکه خدمات دهی به مشتریان در سرتاسر ایران ضمانت – گارانتی و خدمات پس از فروش دسترسی به قطعات یدکی استاندارد در صورت نیاز به تعمیر تنها پکیج آب گرم دیواری با دارابودن گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات – وزارت مسکن کم مصرف دارای بالاترین تنوع از لحاظ مدل و ظرفیت دارایی تأییدیه از سازمان نظام مهندسی و...
  • دلایل برتری پکیج های دیواری تاچی نسبت به سایر انواع آن چیست؟
   از جمله عواملی که موجب برتری پکیج آب گرم تاچی نوع دیواری نسبت به دیگر مدل ها می توان می توان به مصرف بهینه در سوخت و بالابودن راندمان و بازدهی اشاره کرد. مدل دیواری بر روی دیوار آشپزخانه، آبدارخانه و ... نصب می گردد. این محصول بعد از نصب فضای زیادی را اشغال نمی نمایدو همانند دیگر پکیج ها، علاوه بر تأمین آب گرم آشامیدنی، آب موردنیاز برای استحمام و ... آب گرم موردنیاز برای رادیاتورها را نیز تأمین می نماید. در نتیجه می توان در فصل زمستان از گرمای دلپذیر ایجادشده توسط این دستگاه کمال استفاده را برد.
  مشاوره رایگان
  headset