داکت اسپلیت گلکسی

در حال نمایش 3 نتیجه

داکت اسپلیت گلکسی

داکت اسپلیت  گلکسی یک برند تخصصی تهویه مطبوع در کشور انگلستان می باشد که علاوه بر تولید محصولاتی نظیر چیلر ، خنک کننده صنعتی و … اقدام به تولید دات اسپلیت در کشور تایلند نموده است. همچنین شرکت گلکسی نماینده ی انحصاری فروش و خدمات محصولات ایتالیا در کشور انگلستان می باشد.

محصولات داکت اسپلیت گلکسی

طراحی داکت های این برند به گونه ای است که گویی در تولید آن از تعداد زیادی نصاب داکت جهت دفع معایب نسل های قدیمی داکت اسپلیت استفاده شده است. بیشترین فروش این محصول در ظرفیت اصلی 24000 و 36000 در دو نوع اینورتر و معمولی می باشد.

وضعیت موجودی کالای این برند علارغم بی ثباتی های بازار و واردات در یک سال اخیر نمره ی قابل قبولی می گیرد و این یعنی می توانید در پروژه های آتی خود روی این برند حساب کنید.
جهت مشاهده ی مشخصات فنی  روی منوی مشخصات کلیک کنید. تمامی اطلاعات مطابق کاتالوگ تکمیل شده است.

قیمت داکت اسپلیت گلکسی

قیمت داکت اسپلیت گلکسی با توجه به بی ثباتی های بازار بسیار مناسب است. به عنوان مثال با وجود برتری فنی این کالا نسبت به برند های معروف تر مانند الجی ، سامسونگ و … از قیمت پایین تری برخوردار است.

خدمات شرکت گلکسی

به طور کلی خدمات پس از فروش در زمینه ی محصولات داکت اسپیت در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات ضعف های بسیاری مشاهده می شود. همچنین این برند نیز از این قائده مستثنی نیست.

در کل اگر شما اهل انتخاب خودروهای روز اروپایی هستید در بازار داکت اسپلیت نیز محصول را انتخاب خواهید کرد. برای خرید یک محصولت مدرن با قیمت مناسب روی این برند حساب کنید.

مزایا و معایب این برند چیست ؟

مزایا

1. ابعاد ایده آل

2. بلوور فن سبک آلومینیوم و با دوام 3.پرتاب باد عالی در کنار صدای کم

3. ظرافت بالا در طراحی

معایب این برند

کویل آب گرم نسبتا ضعیف

    phone_in_talk