داکت اسپلیت پامکو

در حال نمایش 2 نتیجه

داکت اسپلیت پامکو

داکت اسپلیت پامکو : شرکت پارس آریا مبدل با تجربه ی چندین ساله در زمینه ی تبرد و تهویه مطبوع می باشد. چند سالیست این شرکت اقدام به تولید محصولات تهویه و تبرید نموده است. سیستم کاری این شرکت به صورت سنتی بوده که پس تغییرات در شیوه مدیریت سعی در فعالیت در زمینه ی برندینگ نموده است. محصولات تولید شده در این شرکت با نام تجاری پامکو عرضه می شوند. بیشترین تولیدات پامکو مربوط به دستگاه می باشد.

معرفی محصول

اسپلیت پامکو یک تجهیز ایرانی می باشد. در طراحی این دستگاه سعی شده است طول و عرض مناسب برای جانمایی در بسیاری از زیر سازی هایی لحاظ شود و همین امر در افزایش ارتفاع آن تاثیر گذاشته است. داکت اسپلیت پامکو با بلوور های فلزی پر قدرت توانسته باد تولید شده در ظرفیت های مختلف را زیاد کند. کویل آب گرم این محصول به صورت فابریک درون آن طراحی شده و حهت قرار گیری آن ( چپ یا راست ) سفارش صورت می گیرد.

پرتاب باد زیاد بلوور های فلزی صدای این دستگاه را نیز زیاد نموده است. گاها برای جلوگیری از مزاحمت صدا در این برند از کنترل کننده هایی با تغییر فرکانس برای کاهش دور فن استفاده می شود که به موتور فن دستگاه هواساز آسیب می رساند. وزن زیاد یونیت داخلی این دستگاه در مقایسه با دستگاه خارجی نصب آن را با دشواری بیشتری همراه می کند.

مزایا

کویل آب گرم قوی  جنس مقاوم بدنه

معایب

صدای زیاد مصرف تقریبا بالای انرژی وزن زیاد

قیمت داکت اسپلیت پامکو

قیمت داکت اسپلیت پامکو در اوایل ورود به بازار با توجه به قطعات و کیفیت آن بسیار مناسب و به صرفه بود. اما پس از کاهش موجودی برند های خارجی به دلیل تقاضای بالا این محصول نیز دچار افزایش قیمت شد. به طور کلی قیمت این دستگاه ایرانی به دلیل انسجام تولید در مقایسه با سایر برند های ایرانی تا حدودی مناسب می باشد.

کارنامه خدمات

به طور کلی خدمات پس از فروش در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات ضعف های بسیاری مشاهده می شود. محصولات پامکو نیز از این قائده مستثنی نیست.

توصیه نهایی

اگر به دنبال یک شرکت تولید کننده ایرانی هستید پارس آریا مبدل آریا با نام تجاری پامکو می تواند گزینه ی مناسبی برای انتخاب شما باشد.

    phone_in_talk