داکت اسپلیت هایسنس

در حال نمایش 6 نتیجه

  مشاوره رایگان


  هایسنس یک برند چینی با عمر کمتر از 50 سال می‌باشد. این کمپانی بیشتر در زمینه ی تجهیزات الکترونیک فعالیت می کند. هایسنس علاوه بر ارائه داکت اسپلیت هایسنس اقدام به تولید و ارائه محصول دیگری نیز نموده است. این برند چینی با قیمت های بسیار پایین توانسته است بازار را متعادل نماید. جهت خرید با مناسب ترین قیمت می توانید از طریق همین بخش از وبسایت دماپا اقدام فرمائید. همچنین سفارش خود را در کوتاه ترین زمان با ارسال رایگان در سراسر کشور تحویل بگیرید.

  نقد و بررسی داکت اسپلیت هایسنس

  کولر گازی های این برند برخلاف برخی لوازم الکترونیکی مرغوب خود، از کیفیت مرغوبی برخوردار نیست. هدف از تولید این محصول توسط هایسنس افزایش چشمگیر سهمش از بازار با شکستن قیمت ها بود.

  همچنین تبلیغات گسترده راجع به ارتفاع زیر 27 سانتی متری ظرفیت های پرفروش کار ساز شد و علیرغم طول و عرض نامناسب، فروش خوبی را تجربه کرد. محصولات غیر اینورتر هایسنس توانست با بازاریابی مبتنی بر قیمت پایین ساختمان های دارای سطح قیمت پایین تر را نیز به اجرای این سیستم ترغیب نماید.

  قیمت و خدمات کولرگازی Hisense

  قیمت داکت اسپلیت هایسنس نسبت به کیفیت آن متناسب بوده و معقول است. به طور کلی خدمات پس از فروش در زمینه ی محصولات داکت اسپیت در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات ضعف های بسیاری مشاهده می شود. داکت اسپیت هایسنس نیز از این قائده مستثنی نیست.

  • مهمترین نقطه ضعف کولرهای هایسنس در چه موردی است؟
   پرتاب باد کم هایسنس به دلیل بلوور فن ضعیف به همراه کیفیت نسبتا پائین قطعات، از ضعف های ملموس این برند به شمار می رود. البته آپشن های زیاد و کم هزینه ظاهر خوبی برای این برند رغم زده است.
  • داکت اسپلیت های Hisense مناسب چه ساختمان هایی هستند؟
   اگر سازنده ای هستید که متعهد به تحویل تعداد زیادی محصول خارجی به مالکان واحد ها هستید. در عین حال عمر محصول، خدمات، کیفیت و قطعات اهمیت زیادی برایتان ندارد، کولرهای این برند انتخاب خوبی برایتان به شمار می رود.
  • مزایای کولرگازی های برند هایسنس در ایران چیست ؟
   مهمترین مزایای این دستگاه ها آپشن های زیاد برای مصرف کننده و قیمت پایین آن می باشد.
  مشاوره رایگان
  headset