داکت اسپلیت دایکین

در حال نمایش 4 نتیجه

  مشاوره رایگان


  داکت اسپلیت دایکین یک برند با اصالت در زمینه ی سیستم های تهویه مطبوع می باشد. دایکین یک کمپانی ژاپنی است که پس از خریدن شرکت مک کوی آمریکا یم شرکت ژاپنی – آمریکایی به حساب می آید. سبد محصولات دایکین کامل بوده و محصول پرطرفدار را هم در خود جای داده است.

  اسپلیت دایکین عرضه شده در بازار ایران به طور کلی به دو نوع کلی تقسیم می شود. مدل قدیمی تر آن که هنوز هم فروش آن متوقف نشده است که غیر اینورتر دایکین می باشد. این مدل به لحاظ مصرف انرژی و صدای زیاد یونیت داخلی در حال از دست دادن بازار خود بوده و همواره از تعداد متقاضیان آن کم می شود. اما از لحاظ تکنولوژی پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان می باشد. این مدل هم اکنون در سه ظرفیت 24000 ، 30000 و 40000 عرضه می شود. این برند عرضه شده در بازار ایران اغلب تولید کشور مالزی می باشد.

  قیمت داکت اسپلیت دایکین

  دایکین یکی از قدیمی ترین برندهای حاضر در بازار ایران بوده است. این برند پیش از رواج فروش در ایران جزء رده های بالای قیمت به شمار می رفت که البته علت اصلی آن در نظر گرفتن حاشیه ی بالای سود برای عاملان فروش بود. به مرور با رقابتی شدن بازار قیمت گذاری نسبتا تعدیل شد.

  خدمات اسپلیت دایکین

  به طور کلی خدمات پس از فروش در زمینه ی محصولات داکت اسپیت در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات ضعف های بسیاری مشاهده می شود. این برند نیز از این قائده مستثنی نیست.

  در کل اگر شما اهل انتخاب خودروهای پرصرف و پراستهلاک ژاپنی یا آمریکایی هستید دایکین انتخاب معقولی است.

   مشاوره رایگان
   headset