داکت اسپلیت میتسوبیشی

داکت اسپلیت میتسوبیشی الکتریک یک شرکت با اصالت در زمینه ی محصولات الکترونیک می باشد که نیاز به معرفی ندارد. این برند اقدام به تولید محصولات تهویه مطبوع نیز نموده است . سبد محصولات تهویه مطبوع میتسوبیشی کامل بوده و داکت اسپلیت را نیز شامل می شود.

محصولات این برند از جمله کالاهای با قدمت در این رده بندی قرار دارد. این محصول در ابتدا به صورت دور ثابت عرضه شد و بخشی از بازار ایران را در دست گرفت. بسیاری از ساختمان هایی که پیشگام در نصب اسپلیت بودند برند را به خاطر شهرت آن انتخاب می نمودند. با تنوع بازار، این برند سهم خود را تا حد بسیاری از دست داد.

قیمت داکت اسپلیت میتسوبیشی

قیمت اسپلیت میتسوبیشی تا مدت ها در بازار ایران عرضه نشد. چند ماهی از ورود محصول جدید این کمپانی تحت عنوان داکت اینورتر به کشور می گذرد. پرتاب بار مناسب در کنار تکنولوژی های روز مشتریان خاصی را به خرید این محصول ترغیب نموده است.

در مقایسه با سایر محصولات که در بازار موجود هستند ، قیمت این محصول بالاتر بوده که دلیل اصلی آن اعتماد مردم به این برند در سایر حوزه ها می باشد که تقاضا را افزایش داده است.

خرید اسپلیت میتسوبیشی

به طور کلی خدمات پس از فروش در زمینه ی محصولات اسپیت در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات ضعف های بسیاری مشاهده می شود. همچننی این برند نیز از این قائده مستثنی نیست.

در درجه ی اول این برند را از یک مرجع معتبر تهیه نموده و در زمینه ی تامین قطعات ضمانت های لازم را اخذ کنید. البته حواستان باشد این برند را تهیه کنید نه محصول دیگری که روی خوشنامی آن بیش از حد حساب کنید.

مشاهده همه 4 نتیجه