داکت اسپلیت ریم

در حال نمایش 5 نتیجه

  مشاوره رایگان


  عرضه و پخش داکت اسپلیت ریم در حجم های تبریدی متنوع مناسب برای به کار گیری در مکان های محتلف + فروش ویژه با بهترین قیمت در نمایندگی شرکت ریم Rheem وب سایت دماپا همراه با ارسال رایگان به سراسر نقاط کشور.

  از برند آمریکایی ریم چه می‌دانید؟

  برن ریم آمریکایی در سال 1925 شروع به فعالیت کرده است و از همان ابتدا در زمینه ساخت تجهیزات تهویه متبوع کار کرده است و اکنون با نزدیک به یک قرن فعالیت یکی از برترین کمپانی های تولید کننده انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی می باشد.

  داکت اسپلیت های ریم با استاندارد های آمریکایی و بین المللی تولید شده اند و از قطعاتی با کیفیت تولید شده اند که تا سالها می توانند به عنوان سیستم هایی قابل اطمینان در واحد های مسکونی اداری و تجاری استفاده شوند. بهره مندی از کمپرسور هایی قدرتمند و البته با بازده بسیار بالا از جمله ویژگی های مثبتی که مشتریان به محصولات این برند نسبت می دهند.

  نمایندگی داکت اسپلیت ریم آمریکا

  وب سایت دماپا به عنوان وارد کننده دست اول محصولات این کمپانی و نمایندگی این شرکت در ایران تمامی اسپلیت های ساخته شده جدید این برند را در این بخش وب سایت قرار داده است و شما می توانید با بررسی مشخصات فنی و البته با دریافت مشاوره رایگان از تیم ما محصول موردنظر خود را خریداری کنید. ارسال به صورت رایگان انجام می شود و خدمات نصب و سرویس برای مشتریان کرج و تهران نیز ارائه می شود.

  تمامی محصولات این شرکت با گارانتی معتبر عرضه می شوند.

   مشاوره رایگان
   headset