داکت اسپلیت اجنرال

در حال نمایش 4 نتیجه

  مشاوره رایگان


  داکت اسپلیت اجنرال : شرکت فوجیتسو از سال 1936 فعالیت خود را در کشور ژاپن اغاز نمود. فوجیتسو جنرال به عنوان زیر مجموع فوجیتسو فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات تهویه مطبوع در سال 1960 آغاز نمود. امروزه فوجیتسو جنرال در ایران با نام اجنرال شناخته می شود. اجنرال که سالیان زیادی محصولات کولر گازی با کیفیت به مشتریان عرضه نمود توانست با اتکا به اعتماد به دست آمده محصول این برند را در ایران عرضه نماید. این برند مشهور یعنی اجنرال نیز در تایلند تولید می شود.

  محصولات داکت اسپلیت اجنرال

  محصولات اجنرال با اتکا به شهرت این برند در کولر های گازی توانسته فروش خود را گسترش دهد. اما آن مقدار که کولر های گازی اجنرال در میان سایر کولر های گازی از برتری برخوردار هستند ، داکت های اجنرال ازین برتری نسبت به سایر محصولات برخوردار نیست. طراحی نچندان مطلوب در کنار متریال به کار رفته در این نوع دور از انتظار برند مطرح اجنرال می باشد.نوع کانال کشی نیز در عملکرد این داکت اسپلیت بسیار موثر است به نحوی که نصب این دستگاه را در مواردی که زیرسازی مبهم می باشد با اما و اگذ مواجه میکند.

  بهترین قیمت

  قیمت داکت اسپلیت اجنرال با تعریفی که از برند آن می شود و ذهنیت افراد نسبت به آن بالطبع بالاست. دستگاهی که مارک خوشنام اجنرال را یدک می کشد قائدتا از محبوبیت بالایی فارغ از هرگونه امکانات برخوردار است. بنابراین با وجود تاثیر مستقیم میزان تقاضا بر قیمت این محصول تناسب بر قرار می شود.

  خدمات اجنرال

  به طور کلی خدمات پس از فروش در زمینه ی محصولات داکت اسپیت در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات ضعف های بسیاری مشاهده می شود. داکت اسپیت اجنرال نیز از این قائده مستثنی نیست.

  اگر نیازتان را خوب سنجیده اید و اما و اگری در زیر سازی دستگاه هایتان وجود ندارد میتوانید اجنرال را انتخاب کنید. داکت های این برند به دلیل خوشنامی اش قطعا اعتماد به نفس بالایی به شما خواهد بخشید که ممکن است از برخی عیوب آن چشم پوشی نمایید.

  مزایا و معایب

  • برند خوشنام ✅
  • معایب ✅
  • طراحی نامناسب ❌
  • پرتاب باد کم جز برای ظرفیت 36000 ❌
   مشاوره رایگان
   headset