کولرگازی

زمانی که کریر سیکل تبرید کولرگازی را اختراع کرد هرگز گمان نمی کرد اختراعش در دوست ترین نقاط جهان نیاز های مردم را مرتفع کند. جالب است بدانید این دستگاه توسط کریر جهت خنک کاری دستگاه چاپ تولید و به مرور به شرایط امروز رسید.
از بادگیر ها و اولین نسل ار سیستم هایی که مردم برای خنک کاری محیط ها از ان استفاده می کردند بگذریم و سیستم های سرمایشی عموم مردم  ۵۰ سال اخیر را بررسی کنیم می بینیم نسل اولیه دستگاه های خنک کننده به چرخاندن هوا به وسیله تعدادی پروانه اکتفا می شد. اصطلاحا پنکه ها رضایت نسبی مردم را به دست اورده بودند.
پنکه ها برای شهر های دارای شرجی بالا بسیار موثر تر عمل کردند. در شهرهای دیگر اما سیستم کولر ابی گسترش یافت به نحوی که اکثر واحد های کلانشهر ها به وسیله کولر  آبی خنک کاری می شدند و هنوز هم می شوند. سیستم های تبریدی به دلیل کاهش رطوبت محیط مورد استقبال گسترده ساکنین مناطق شرجی قرار گرفت و کولرهای پنجره ای به عنوان نسل اولیه کولر گازی رواج پیدا کردند. به مرور با ورود کولر های گازی دو تکه استفاده از آن ها در شهرهای مختلب گسترش یافت تا جایی که اکنون استفاده از کولر گازی کاملا فراگیر شده است.
شما به عنوان مصرف کننده کولر گازی لازم است برای خرید این محصول به فروشگاه های معتبر محلی یا فروشگاه های اینترنتی نماد اعتماد دار مراجعه نمایید.

نمایش 1–15 از 54 نتیجه