داکت اسپلیت صباتک

داکت اسپلیت صباتک دستاورد بیش از یک دهه فعالیت گروهی از مهندسین در زمینه ی تاسیسات و تهویه مطبوع می باشد. این کمپانی با بهره گیری از جدید ترین متد های روز اقدام به طراحی سیستم های رایج تهویه مطبوع نموده است. از سیستم های برودتی جهت اتاق های رک گرفته تا تهویه مطبوع اتاق تمیز. بخش اعظمی از محصولات تولیدی توسط این کمپانی مربوط به اسپلیت های کانالی می باشد.

داکت اسپلیت های تولید شده توسط این شرکت از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که این برند را از دیگر برند ها متمایز نموده است.نقش مهم سرویسکار ها و نصاب های داکت اسپلیت در کنار علم مهندسی در طراحی این محصولات تاثیرات شگرفی در بازدهی و عملکرد دستگاه ها مطابق با نیاز مشتری گذاشته است.

ویژگی های داکت اسپلیت صباتک

1- کمپرسور کوپلند اصل تولید تایلند
2- نسل جدید بلوور های پلی آمید با کیفیت ترین بلوور های کم صدا
3- الکترو موتور بدون نیاز به روغن کاری
4- پرتاب باد زیاد متناسب با کاربری های مختلف
5- عمر بالای قطعات متناسب با کاربری های مختلف
6- استفاده از بهترین عایق آلاستومری جهت کاهش صدا و جلوگیری حداکثری از اتلاف انرژی
7- وزن کم در کنار عمر بالای 30 سال بدنه
8- کنترل تمام هوشمند دستگاه با قابلیت های متنوع
9- فیلتراسیون نانو جهت جهت جلوگیری از تنفس گرد و غبار آلرژی زا
10- کویل آب گرم بسیار قوی جهت واحد های مختلف
11- تامین قطعات در کمترین زمان از انبار واحد تولیدی شرکت
12- استفاده از بهترین لوله مسی موجود در بازار جهت ساخت کویل ،اواپراتور و کندانسور
13- قابلیت نصب عمودی و افقی هواساز به دلیل استفاده از بلوور فن با بالانس استاندارد

داکت اسپلیت های stda

در این مدل از دستگاه ها موتور استفاده شده از نوع اسکرال کوپلند بوده و طراحی آن از داکت اسپلیت های امریکایی نظیر یورک الهام گرفته شده است. موتور استفاده شده در این مدل به تعداد بلوور تک شفت می باشد. صدای هواساز در این مدل از داکت اسپلیت های صباتک برخلاف برند های آمریکایی فوق العاده کم می باشد . علت این امر استفاده از بلوور های پلی امید است.

داکت اسپلیت های stdb

این مدل از اسپلیت های کانالی صباتک نیز الهام گرفته از نمونه های آمریکایی دارای کمپرسور اسکرال کوپلند می باشند. بلوور فن و هوزینگ استفاده شده از این مدل از جنس گالوانیزه می باشد. موتور هواساز در این مدل به صورت دو شفت می باشد.

داکت اسپلیت های stdc

داکت اسپلیت های این مدل برند صباتک کاملا بر اساس نمونه های چینی الهام گرفته از برند های پر فروش مانند اکس می باشد. با این تفاوت که قطعات مصرفی در این مدل دارای عمر بیشتری بوده و نظارت بیشتری بر تولید آن وجود دارد. کمپرسور های مصرفی در این مدل از نوع روتاری است که منجر به پایین آمدن قیمت تمام شده گردیده است. بلوور های طراحی شده در این دستگاه به صورت فلزی گالوانیزه با یک موتور دو شفت می باشد.

داکت اسپلیت های stdd

این مدل از داکت اسپلیت های کمپانی صباتک الهام گرفته از برند های چینی نظیر اکس می باشند. با این تفاوت که بلوور های استفاده شده در این مدل از نوع پلی آمید تک شفت می باشد . کمپرسور های استفاده شده در این مدل داکت اسپلیت از نوع روتاری می باشد.

 

مشاهده همه 4 نتیجه