کولر گازی کریر

در حال نمایش 4 نتیجه

کولرگازی کریر

شرکت تولیدی Carrier از بهترین و بزرگ ترین سازندگان محصولات تهویه مطبوع سرمایشی به شمار می رود. این شرکت تولید کننده انواع کولرگازی کریر در مدل های پنجره ای، پرتابلی و دیواری می باشد. در این بخش از فروشگاه اینترنتی دماپا می توانید انواع مدل کولرگازی Carrier را بررسی و با یکدیگر مقایسه و در صورت تمایل خرید خود را نهایی نمایید.

  • کولر گازی Carrier ساخت کجاست؟
    کمپانی Carrier فعالیت رسمی خود را در سال 1950 در کشور تایلند شروع کرد. ناگفته نماند نمایندگی محصولات سرمایشی کریر در کشور عزیزمان ایران با نام صنایع سرما آفرین از سال 1362 شروع به کار کرد.
  • مهمترین نکته در انتخاب سیستم های سرمایشی کریر چیست؟
    نکته مهم در انتخاب سیستم تهویه مطبوع توجه به متراژ و میزان ظرفیت این محصولات می باشد. زیرا در صورت عدم همخوانی متراژ با میزان ظرفیت، رضایت چندانی از محصول نخواهید داشت. به همین جهت لازم است میزان ظرفیت محصولات سرمایشی را متناسب با متراژ درنظر بگیرید تا از کارایی مناسبی از اسپیلت های دیواری بهره مند شوید.
  • کولرگازی های پرتابل Carrier مناسب چه مکان هایی است؟
    یکی از بهترین گزینه ها برای مصرف کنندگانی که امکان نصب کمپرسور در بیرون را ندارند، کولرگازی پرتابل می باشد. زیرا این محصولات به گونه ای ساخته شده اند که با داشتن قابلیت کمپرسور داخلی + موتورهای خارجی و داخلی، عملیات خنک دهی را به بهترین صورت انجام می دهند.
phone_in_talk