کولرگازی صباتک

در حال نمایش 2 نتیجه

  مشاوره رایگان


  کولرگازی صباتک

  یکی از برند های زیر مجموعه هلدینگ آتی تهویه، صباتک است. صباتک یک برند با اصالت در زمینه سیستم های تهویه مطبوع خاص مانند داکت اسپلیت، خنک کننده های صنعتی، خنک کننده دیتاسنتر، انواع سانتریفوژ و مکنده می باشد. جهت خرید انواع مدل های کولرگازی صباتک با قیمت مناسب و گارانتی معتبر به همراه خدمات پس از فروش. همچنین اعزام نیروی متخصص جهت نصب انواع پروژه ها توسط نمایندگی رسمی این برند می توانید از طریق وب سایت دماپا اقدام فرمائید.

  • کیفیت دستگاه های صبا تک با توجه به ایرانی بودن آنها چگونه است؟
   بزرگترین چالش در تولید کولرهای گازی در ایران طراحی قاب داخلی و خارجی آن می باشد. از نظر اقتصادی فعلا واردات قاب به صورت مجزا و مونتاژ قطعات فنی باکیفیت روی آن ها بسیار به نفع خریداران خواهد بود. صباتک نیز با استفاده از فریم های تولید شرکت های مایدیا و زیر مجموعه های آن و مونتاژ محصول با قطعات درجه یک به سرعت در حال تسخیر بازار کولرگازی می باشد.
  • آیا کولر گازی های صباتک دارای آپشن های مدل های خارجی هستند؟
   لازم است بدانیم متغیر هایی نظیر تغییر سرعت باد، تغییر حالت استفاده و بسیاری از موارد ابتدایی لازم در هر کولر که متاسفانه به عنوان آپشن در سایر برند ها مطرح می شود در صباتک، در بالاترین حالت ممکن ارائه گردیده است.
  • مزایای خرید کولرهای برند صباتک از دماپا چیست؟
   موسسین فروشگاه اینترنتی دماپا با تجربه چندین ساله در زمینه سیستم های تهویه مطبوع کیفیت محصولات ارائه شده را علاوه بر گارانتی مرسوم شرکتی به صورت مکتوب تضمین می نمایند. ازین رو در انتخاب و عرضه محصولات حساسیت زیادی لحاظ می گردد. همچنین فروشگاه اینترنتی دماپا دارای نماد اعتماد الکترونیک و درگاه پرداخت الکترونیک سپهر بانک صادرات زمینه خرید کولرگازی با کیفیت با سهولت هرچه بیشتر را برای شما عزیزان فراهم نموده است.
  مشاوره رایگان
  headset