داکت اسپلیت ایوولی

در حال نمایش 6 نتیجه

داکت اسپلیت ایوولی

سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت های Evvoli دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که در یک بازه زمانی بسیار کوتاه توانست نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. فروشگاه اینترنتی دماپا با بیش از یک دهه تجربه فعالیت در زمینه عرضه و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، انواع داکت اسپلیت های ایوولی را با گارانتی و ضمانت اصالت به صورت حضوری آنلاین و تلفنی به فروش می رساند.

  • داکت اسپلیت ایوولی ساخت کجاست؟
    Evvoli یکی از برندهای محبوب و معتبر ایتالیایی در تولید داکت اسپلیت می باشد که با رویکردی نوآورانه همواره محصولاتش را با امکانات مطابق نظر مصرف کننده تولید و سپس روانه بازار می کند. البته گفتنی است که این برند افزون بر تولید داکت اسپلیت، انواع لوازم برقی خانگی را طراحی و در کشور چین مونتاژ می کند.
  • ظرفیت های مختلف داکت اسپلیت برند Evvoli چقدر و مناسب چه فضاهایی است؟
    برند ایوولی برای رفاه حال مشتریان این دستگاه ها را با ظرفیت هوادهی ۱۸ هزار تا ۶۰ هزار btu/h تولید و روانه بازار می کند. برای انتخاب و خرید داکت اسپلیت با ظرفیت متناسب باید به عوامل گوناگونی همچون تعداد اتاق ها، متراژ ساختمان، شرایط آب و هوایی، میزان آفتابگیر بودن ساختمان و تعداد نفراتی که در آنجا زندگی می کنند، توجه کنید و سپس جهت خرید آن اقدام فرمایید.
phone_in_talk