داکت اسپلیت گرین

داکت اسپلیت گرین یک برند چینی با عمر کمتر از سی سال می باشد. در سال 1991 اقدام به تولید محصولات تهویه مطبوع خانگی نموده است. محصولات این برند ویژگی های معمول برند های چینی موجود در بازار در سایر زمینه ها را داراست. گرین علاوه بر فعالیت در حوزه کولر گازی در بازار ایران اقدام به عرضه محصول نیز نموده است.

قیمت داکت اسپلیت گرین

قیمت داکت اسپلیت گرین در ابتدای عرضه بسیار رقابتی و به صرفه بود اما پس از شناخته شدن برند این قیمت به شدت افزایش یافت. در زمانی که سایر برند ها موجودی نداشتند این جهش قیمتی رخ داد. بنابراین تناسب منطقی میان محصول ارائه شده و قیمت گذاری آن مشاهده نمی شود.

به طور کلی خدمات پس از فروش در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات ضعف های بسیاری مشاهده می شود. همچنین محصولات گرین نیز از این قائده مستثنی نیست.

اگر از زرق و برق کالاهای چینی به وجد می آیید محصولات این برند یعنی گرین ، تا حدودی ای حس را برای شما به ارمغان می آورد.

معرفی محصولات گرین

این برند به لحاظ ظاهری مشابه سایر محصولات چینی عام پسند است. متریال به کار رفته در این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار نیست. این داکت اسپلیت چینی در برحه ای با عرضه ی محصول با انواع شرایط توانست بخشی از بازار را تصاحب کند. قیمت پایین این محصول در بدو ورود به بازار را می توان عامل این موفیقت دانست.

نکته ای که در مورد محصولات گرین باید دانست این است که نمیتوان تحت هرشرایطی از این برند توقع عملکرد مناسب را داشت . پرتاب باد بسیار پایین در برخی ظرفیت های این برند کاملا مشهود است. بلوور های نا مرغوب به کار رفته در هواساز این محصول از عمر زیادی برخوردار نیست. محصولات گرین به لحاظ آپشن های کنترل کننده نمره قبولی می گیرد.

مشاهده همه 2 نتیجه