داکت اسپلیت هایسنس

داکت اسپلیت هایسنس : هایسنس یک برند چینی با عمر کمتر از 50 سال می باشد. این کمپانی بیشتر در زمینه ی تجهیزات الکترونیک فعالیت می کند. هایسنس علاوه بر ارائه محصول کولر گازی اقدام به تولید و ارائه محصول نیز نموده است. این برند چینی با قیمت های بسیار پایین توانست بازار را متعادل کند.

محصولات داکت اسپلیت هایسنس

این برند برخلاف برخی لوارم الکترونیکی مرغوب آن از کیفیت مرغوبی برخوردار نیست. هدف از تولید این محصول توسط هایسنس افزایش چشمگیر سهمش از بازار با شکستن قیمت ها بود. همچنین تبلیغات گسترده راجع به ارتفاع زیر 27 سانتی متری ظرفیت های پرفروش کار ساز شد و علارغم طول و عرض نامناسب  فروش خوبی را تجربه کرد. محصولات غیر اینورتر هایسنس توانست با بازاریابی مبتنی بر قیمت پایین ساختمان های دارای سطح قیمت پایین تر را نیز به اجرای این سیستم ترغیب نماید.پرتاب باد کم هایسنس به دلیل بلوور فن ضعیف از ضعف های ملموس این برند به شمار می رود. آپشن های زیاد و کم هزینه ظاهر خوبی برای این برند رغم زده است.

قیمت داکت اسپلیت هایسنس

قیمت داکت اسپلیت هایسنس نسبت ب کیفیت آن متناسب بوده و معقول است. همانطور که پیش از این گفته شد سیاست های مبتنی بر شکستن قیمت توسط این برند موفق و مشهور موفق بوده است.

اگر سازنده ای هستید که متعهد به تحویل تعداد زیادی محصول خارحی به مالکان واحد ها هستید در عین حال عمر محصول ، خدمات ، کیفیت و قطعات اهمیت زیادی برایتان ندارد ، این برند یعنی هایسنس انتخاب خوبی برایتان به شمار می رود.

خدمات هایسنس

به طور کلی خدمات پس از فروش در زمینه ی محصولات داکت اسپیت در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات ضعف های بسیاری مشاهده می شود. داکت اسپیت هایسنس نیز از این قائده مستثنی نیست.
توصیه نهایی
مزایا و معایب این برند مشهور ، هایسنس چیست ؟

مزایا آن عبارتند از : آپشن های زیاد برای مصرف کننده و دیگر مزایای آن قیمت پایین آن می باشد ، سپس به معایب آن میرسیم که ، کیفیت پایین قطعات و دیگری جنس نا مرغوب بلوور می باشد.

نمایش دادن همه 2 نتیجه