داکت اسپلیت مهراصل

معرفی برند داکت اسپلیت مهراصل : این برند ایرانی در سال 1369 در تبریز پا در عرصه ی تولید نهاد. محصولات این شرکت در حوزه ی صنایع تهویه مطبوع و تبرید می باشد. از جمله مهمترین محصولاتی که همه ی متخصصان صنعت تهویه و تبرید با نام این شرکت می شناسند مهر اصل می باشد. از جمله محصولات مهر اصل می توان به تولید انواع چیلر های جذبی ، تراکمی ، اتصالات مسی ، کویل ، کندانسور و … اشاره نمود. مدتیست مدیریت مجموعه مهر اصل تصمیم به تولید دستگاه های کانالی نیز گرفته است.

معرفی داکت اسپلیت مهراصل

این اسپلیت یک محصول ایرانی می باشد و مانند بسیاری از محصولات ایرانی موجود در بازار از ظاهر صنعتی برخوردار است. این محصول دارای بلوور های قوی فلزی می باشد که پرتاب باد زیادی به دستگاه بخشیده است. ابعاد داکت بخاطر تو لید با زیاد اندکی زیاد می باشد. کویل آب گرم در این دستگاه تولید شده توسط همان شرکت است. از جمله مزایای خرید داکت اسپلیت مهراصل می توان کمک به یک برند با اصالت ملی جهت ورود به عرصه ی تهویه مطبوع مدرن می باشد. سیستم فروش این محصول هنوز به صورت یکپارچه شکل نگرفته و معمولا برای خرید این محصول کمی با دردسر مواجه می شوید. البته دماپا مسئولیت ارائه این محصول با گارانتی و خدمات معتبر را عهده دار می باشد.

مزیت ها و ایرادات

پرتاب باد خوب .بدنه مقاوم

.ظاهر صنعتی .سیستم غیر منسجم فروش

قیمت داکت اسپلیت مهراصل

قیمت اسپلیت کانالی با توجه به اعتبار این برند اندکی بالاتر از برخی دستگاه های ایرانی می باشد. به طور کلی با توجه به قطعات استفاده شده در این سیستم و اعتبار این برند این قیمت تقریبا معقول به نظر می رسد.

کارنامه خدمات

به طور کلی خدمات پس از فروش در زمینه ی محصولات کانالی در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات ضعف های بسیاری مشاهده می شود. برند مهر اصل نیز از این قائده مستثنی نیست.

توصیه نهایی

اگر اهل خرید از یک برند با اصالت ایرانی هستید و به دستگاه  نیاز دارید می توانید دستگاه های دارای کانالی مهر اصل را جزء گزینه های قابل بررسی بدانید.

نمایش دادن همه 5 نتیجه