داکت اسپلیت لنوکس

داکت اسپلیت لنوکس یک برند آمریکایی می باشد که در دهه ی هشتاد میلادی توسط شخصی با همین نام افتتاح گردی. این شرکت پس از واگذار ی به سرمایه گذاران دیگر مسیر پیشرفت را طی نمود. مهمترین حوزه کاری لنوکس تولی محصولات تهویه مطبوع در چن کارخانه در چند کشور دنیا می باشد. محصول برند لنوکس به دلیل استفاده ی زیاد در کشور آمریکا در سبد محصولات این شرکت قرار دار.

معرفی داکت اسپلیت لنوکس

استایل کلی اسپلیت کانالی لنوکس نمایانگر یک محصول آمریکایی می باشد. این دستگاه دارای بلوور فن های فلزی با قدرت بالای پرتاب باد می باشد. این پرتاب باد توام با صدا است. ریموت کنترل این دستگاه به همین منظور دارای تعداد زیاد دور فن هواساز می باشد که اغلب برای موتور فن هواساز مضر است.

کندانسور لنوکس در دو مدل بالا زن و روبرو زن موجود می باشد. این محصول اینورتر خود را نیز به بازار ایران عرضه نموده است. البته دو ظرفیت 36 هزار و 24 هزار اکت اسپلیت در این برند از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. مصرف برق این دستگاه معمولا کمی بالا تر از حد معمول می باشد.

مزایا و معایب

پرتاب باد خوب .عمر بالای قطعات

صدای زیاد مصرف نسبتا بالای انرژی

قیمت داکت اسپلیت لنوکس

قیمت دستگاه لنوکس با توجه به امکانات و متریال استفاده شده در این برند و همچنین در مقایسه با برند های چینی کم کیفیت مناسب به نظر می رسد. شما می توانید با انتخاب دقیق ظرفیت مورد نیاز خود از هدر رفت هزینه های اولیه خود بکاهید.

کارنامه خدمات

به طور کلی خدمات پس از فروش در زمینه ی محصولات داکت اسپیت در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات ضعف های بسیاری مشاهده می شود. سیستم لنوکس نیز از این قائده مستثنی نیست.

توصیه نهایی

به صورت کلی اگر به دنبال خرید یک محصول با دوام هرچند کمی پر سر صدا و پر مصرف هستیدهمچنین این محصول نیاز شما را در خرید اسپلیت کانالی برآورده می کند.

نمایش دادن همه 2 نتیجه