داکت اسپلیت ال جی

داکت اسپلیت ال جی : از آنجا که بخش بزرگی از بازار لوازم خانگی ایران در اختیار برند ال جی قرار گرفته است نیازی به توضیح در مورد این برند کره ای دیده نمی شود. این برند مدت هاست در زمینه ی تولید انواع کولر گازی فعالیت دارد. در چند سال اخیر با توجه به رشد مصرف محصول این کمپانی اقدام به تولید آن در کشور چین نموده است.

محصولات داکت اسپلیت ال جی

این برند مشهور کره ای در مقایسه با سایر لوازم خانگی این برند، خیلی حرفها برای گفتن ندارد. مثلا وقتی شما برای خرید یخچال، ال جی را انتخاب می کنید چندین برابر اطمینان بیشتری نسبت به کیفیت آن دارید. نسل قدیم از تکنولوژی اینورتر برخوردار نبوده و ابعاد متفاوتی نسبت به اینورتر که اخیرا وارد بازار ایران شده است را دارد.

بلوور های پلاستیکی با کیفیت نه چندان مطلوب و همچنین لازم به ذکر است که الجی عمر این قطعه را در این برند به شدت کاهش داده است. سیاست های فروش این محصول از طرف این شرکت به نحویست که این برند را گزینه ی قابل قبولی برای خریدارانی کرده است که تحقبقات میدانی بالایی برای خرید این محصولات انجام نمی دهند.

قیمت داکت اسپلیت ال جی

قیمت داکت اسپلیت ال جی به دلیل شهرت نامش بسیار بیشتر از کیفیت ارائه شده می باشد. به طور کلی خدمات پس از فروش در زمینه ی محصولات در کلیه ی برند ها نمره ی قابل قبولی نمی گیرد. چه در زمینه ی تامین قطعات و چه در زمینه ی تعمیرات، ضعف های بسیاری مشاهده می شود. این برند و محصول نیز از این قائده مستثنی نیست.

اگر بیشتر از اینکه به دنبال کیفیت محصول خریداری شده باشید به دنبال شهرت برند آن هستید، این برند میتواند رضایت شما را جلب کند.

همچنین از مزایا و معایب این برند میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

یکی از بهترین مزایا این برند نیز شهرت آن می باشد و دیگری سیاست یکپارچه فروش ، برای معایب آن هم میتوان به بلوور پلاستیکی و کیفیت پایین قطعات می باشند.

مشاهده همه 6 نتیجه